Ümraniyespor maçının ardından konuşan Okan Buruk transfer istediği mevkiyi söyledi

Süper Lig devi Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, 4-1’lik Ümraniyespor maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

“SOL BEKE İHTİYACIMIZ VAR”

Transfer yapacakları mevkiyi dile getiren antrenör, “Sol beke takviye yapacağız. Yerli de olabilir, yabancı da olabilir. İkisi de olabilir ama şu anda net olarak sona yaklaştığımız bir transfer yok. Belirlediğimiz, istediğimiz, düşündüğümüz oyuncular var. Diğer bölgeler için elimizde oyuncular var, elimizdeki oyunculardan herhangi bir satış gerçekleşirse, yer açarsak farklı bir mevkiye de transfer olabilir. Kulübün kasasına girecek para bu anlamda önemli” dedi.

“TRANSFERLERE BAKACAĞIZ”

Okan Buruk, “Şu anda tek düşüncemiz, kadromuzdaki oyuncularla maçları oynamak. Transfere bakacağız. Önceliğimiz sol bek. Eksikliğimiz orada. İlk isteğim teknik adam olarak sol bek. Diğer mevki için geçen sene de bunu yaşadık, Türkiye’de transfer açıkken farklı bir şey çıkabiliyor Zaniolo gibi. Bekleyeceğiz. Birini alacaksak bizi ileriye götürecek bir oyuncu almak istiyoruz” dedi.

“BİR DEĞİŞİM OLABİLİR”

Takımı hakkında konuşan ve oyuncuların performansına değinen Buruk, “9 tane oyuncu geldi, bunların hepsinden performans almaya çalışıyoruz. Bir yarış var. Bazen az, bazen çok süre aldılar. Bundan sonraki süreçte de oyuncuları görüp değerlendirmek istiyorum. İyi oyunculara sahibiz. Bazılarından az bazılarından çok verim aldık ama bir değişim her zaman olabilir” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x