Popüler Samsung modeli için beklenen güncelleme geliyor!

Samsung, Galaxy Z Fold 5 için Android 14 işletim sistemine dayalı One UI 6 özel arayüz güncellemesini yayınlamaya başladı. Bu son yazılım yükseltmesi şu anda Singapur’da dağıtılmakta ve işte tüm detaylar.

Güney Koreli teknoloji devi, amiral gemisi Galaxy S23 serisi için geçen ay Güney Kore’de One UI 6 güncellemesini yayınlamıştı. Şimdi ise marka, diğer cihazlar için de bu önemli güncellemeyi yayınlamaya başladı. One UI 6’nın stabil sürümü şu an Galaxy Z Fold 5‘te kullanılabilir durumda. Samsung’un topluluk sayfasında bir kullanıcı, Galaxy Z Fold 5‘in Singapur’da güncellemeyi aldığını paylaştı.

Popüler Samsung modeli için beklenen güncelleme geliyor!

Galaxy Z Fold 5 için gelen yeni güncelleme, hızlı ayarlar panelini yeniden tasarlayarak daha kolay erişim sağlamak gibi arayüzde değişiklikler getiriyor. Kullanıcılar, gelişmiş bir Ana ekranın yanı sıra yepyeni emoji tasarımlarını da deneyimliyor. Samsung, One UI 6 ile kullanıcıların Galaxy deneyimlerini iyileştirmeye yardımcı olacak diğer iyileştirmeleri de vaat ediyor. Özellikle, şirket ABD’de Verizon tarafından aktive edilen Galaxy Z Fold 5 için de güncellemeyi yayınladı.

Güncellemenin cihazınıza gelip gelmediğini kontrol etmek için “Ayarlar” menüsüne gidin, ardından “Yazılım Güncellemesi” bölümünü arayın. Burada güncellemenin mevcut olup olmadığını kontrol edin ve “İndir ve Yükle” seçeneğine dokunarak en son güncellemeyi alın. Galaxy Z Flip 5′in de bu bölgede güncellemeyi alıp almadığı henüz bilinmiyor, bu konuda daha fazla güncelleme için bizimle kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x